Zásnubní prsten vybírejte vhodně

Pokud naznáte, že nastal čas požádat Vaší přítelkyni o ruku, je dobré se porozhlédnout na trhu, co vlastně nabízí a dle čeho vybírat.

Je jasné, že vzít ji s sebou do obchodu nemůžeme a proto je třeba najít prstýnek, který nosí na prsteníčku a ten důkladně přeměřit. Můžeme buĎ změřit průměr a dle známých vzorců zjistit obvod a nebo si nasadit prstýnek na kterýkoliv prst a na místě kam dosáhne či dobře padne, změřit obvod svého prstu. Jedná se o asi nejpřesnější metodu meření obvodu „naslepo“.

Nicméně návodů jak změřit prstýnek je na internetu plno. Nebojte se proto použít vyhledávač.

Zásnubní prsten vybírejte pečlivě. Zvolte vhodný materiál a zvažte případné možné alergie (pokud partnerka nějakými trpí) a také své finanční možnosti. Osobně považují zásnubní prsten za jeden z nejméně důležitých (oproti snubním prstenům) a proto nebude třeba investovat horentní sumy do tohoto jinak krásné šperku.

 

Bleskovka: Levné a fakt stylové hodinky

Nemám příliš času a tak jsem se rozhodl pro bleskový post. Našel jsem super stránky, kde prodávají levné hodinky. K mému údivu vypadají moc hezky a i když vlastním několik hodinek značek o dost dražších než ty na zmiňovaném webu, jejich design se mi moc líbí. I přítelkyni se tam mnoho hodinek zamlouvalo. Čili pokud budete hledat nějaký tip na dárek pro kamarádku, či partnerku nebo partnera, zkuste se podívat právě tam. Najdete tam kupu zajímavých hodinek s kamínky do dvou stovek. Mimochodem seženete tam i moc pěkný piercing do pupíku chirurgická ocel. Zejména dámy si tam vyberou, pro pány toho zase tolik není, ale stejně.

Trochu jsem pátral po Geneva hodinkách, které tam prodávají a spoustu žen na fórech si je vychvalují. Koupili je za pár, ještě často v akci 2+1, čili za 600 dostaly dámy troje hodinky a jdou jim přesně. To bych sám upřímně ani nečekal. Do postu dávám níže i fotku jen pro představu. Myslím, že za ty peníze snad ani není co riskovat :-).